Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam hřišť 

 

BECH (Běchovice 2) - Na Korunce 580, Praha 9, pronajímatel T.J. Sokol Praha 9 – Běchovice II. Od st. Černý Most, metro B, busy 240, 250 (doba jízdy 7 min.), do zast. Nádraží Běchovice, ulicí K Železnici (pozor – jdete směrem od železnice!) cca 500 m až k areálu.  V areálu udržujte čistotu, používejte jen snadno dostupná WC !!! UMT 3. generace, osvětlení. Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí !

BIHOR (Bílá hora) - Moravanů 2360/2a, Praha 6, pronajímatel TJ Sokol Bílá Hora. Od st. Malostranská, metro A, tram 22 do st. Malý Břevnov, pak ulicí Moravanů ke vchodu do areálu. Vpravo jsou kabiny, hřiště je umístěno na vzdálenějším hř. s UMT 3.generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může.

HOSTI (Hostivař) Švehlova 1362/36, Praha 10, pronajímatel SK Hostivař. U křižovatky ulic Švehlova a Pražská, tj. pod Intersparem. Do zast. Na Groši busy 175 (od st. Skalka, metro A) a 181 (od st. Opatov, metro C), tamtéž lze také tram 22 (nejezdí do 22.4.2016) a 26. Do zast. OC Hostivař jede bus 177 (od st. Skalka, metro A nebo od st. Opatov, metro C). UMT 3.generace, osvětlení. Do sprch choďte jen vstupem od fotbalového hřiště, případné info v restauraci. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může

HRAB 1,2,3  (Hrabákova) - Pošepného náměstí 2022/3, Praha 4 (11), pronajímatel Sportovní JM. V areálu ZŠ Pošepného, jediný vchod je ale z ul. Hrabákova 2001.  Od st. Chodov, metro C, okolo Centra Chodov (je vpravo) přes ul. U Kunratického lesa (zast. busu Petýrkova) průchodem mezi paneláky do ul. Hrabákova (cca 5 min.). Hř. č. 1 je při pohledu od restaurace vpravo. Šatny v objektu restaurace. Zákaz vjezdu motorových vozidel do areálu ! Nejsnáze zaparkujete v Centru Chodov - cca 5 min rychlé chůze. UMT 3. generace, osvětlení. Obuv: povoleny maximálně turfy, gumotextilní kopačky a sálová obuv. V "lisovkách" se hrát nesmí !

MIKU 1,2,3,4 (Mikulova) - Mikulova 1594/4, Praha 4 (11), pronajímatel Time 4 sport, v areálu ZŠ Mikulova. Cca 300 metrů od st. Opatov, metro C, směrem k sídl. Jižní Město. Nebo bus   125, 165, do zast. Bachova. Vstup možný brankou od paneláku (ul. Bachova), nebo brankou, ke které se dostanete z metra po chodníku vedoucím po levém kraji Centrálního parku nebo vchodem do školy z ulice Mikulova. Auty se do areálu zajíždět nedá, parkoviště (placené i neplacené) je v ulici Bachova. Hřiště číslo 1 je při pohledu od kabin na fotbalové hřiště bližší vpravo, za ním je hřiště číslo 2. Hřiště číslo 3 je při pohledu od kabin na fotbalové hřiště bližší vlevo, za ním je hřiště číslo 4. UMT 3.generace, osvětlení.  Více na www.mikulovka.cz .Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může. Zápisy o utkání lze vhodit do schránky v kantýně, která je za dveřmi vpravo.

STER  1,2,3, (Štěrboholy) - U Školy, Praha 10, pronajímatel SK Hamr - areál Štěrboholy. Fotbalové hřiště s UMT je u Sportovní haly, sousedí s hřištěm SK Viktoria Štěrboholy. Od st. Depo Hostivař, metro A, busy 163, 263 do zast. Škola Štěrboholy, pak jděte ulicí U Školy k hale, kde jsou šatny. Hř. č.1 je nejblíže hale, č.3 nejdále. UMT 3.generace, osvětlení. Více na www.hamrsport.cz .Obuv viz Pravidlo 4, odstavec  III. V "lisovkách" se hrát může.

TEMPO (Tempo Praha FC) - Ve Lhotce 1045/3, Praha 4, pronajímatel FC Tempo. Od st. Kačerov, metro C, busy 139, 150, 157 nebo od st. Smíchovské nádraží, metro B, bus 197 do zast. Lhotka, cca 400 m ulicí Ve Lhotce, zahnout doprava k areálu FC Tempo, hřiště je za vzdálenější brankou druhého fotbalového hřiště. UMT 3.generace, osvětlení. Obuv viz Pravidlo 4, odstavec III. V "lisovkách" se hrát může.